wz

Vánoční soutěž


koziskov

              Vánoční soutěž s Baltíkem je celostátní soutěž o nejhezčí program s vánoční tématikou naprogramovaný v Baltíkovi. Vyhlašuje ji Občanské sdružení TIB, Praha a informační centrum ICeMSK ZŠ Kopřivnice, Alšova 1123.

Naše škola se již zúčastnila těchto ročníků:

oficiální stránky soutěže

oficiální stránky soutěže

Vánoce s Baltíkem 2011


VÁNOČNÍ tvůrčí soutěž v programování


      Tvůrčí soutěže na vánoční či zimní téma se letos účastnili žáci od 1. do 9. třídy. Někteří prezentovali své programy před rodiči 19.12. a nejhezší programy byli zaslány do další soutěže.
      Nejúspějnější byl tým děvčat z 6.A ve složení Lucie Housková, Monika Krigarová a Kateřina Knížková, který vánoční soutěž v kategorii B s programem NÁKUPY vyhrál!!
Kategorie A (22 programů) (1. stupeň):

  • 4. - 5. místo Kristýna Baštýřová (4.B) s programem Mrazík
  • 9.-10. místo Adam Staes s programem Sněhové bludiště,
  • 11. - 12. místo Jan Zemko (program Lyžování) a tým Filip Walich a Jan Franěk
  • 13. místo Martin Hájek
  • 14. místo Adéla Petrová
  • 15. místo Vojěch Stanovský a Dominik Petrák
  • 17. místo Eva Štětinová
Kategorie B: (2. stupeň)
  • 1. místo Lucie Housková, Monika Krigarová a Kateřina Knížková
  • 3. - 4. místo Jiří Jindra (program Bruslení)
Kategorie C (Baltie 4)
  • 5. místo Klára Nikitínská 4.B.
stránky soutěže



Vánoce s Baltíkem 2010


      Každoročně se žáci naší školy účastní soutěže o nejhezčí zimní či vánoční program. Letos se školního kola zúčastnilo rekordních 88 soutěžících!! Na základě nominace proty a rodičů, před kterými většina mladších své soutěžní programy prezentovala, postupovalo do celostátního kola celkem 12 programů ze 4 kategorií.
      A nejlepší programy v tomto kole?
      Kategorie A pro žáky 1. - 3. tříd:

  • 1.-2. místo tým Střelci ve složení Vavřinec Konečný, Josef Žemlička 3.C,
  • 7. místo tým Pytláci - Vojtěch Stanovský, Jan Franěk 3.C,
  • 8. místo Kateřina Housková 2.B,
  • 9. místo Monika Kamarýtová 3.B
      Kategorie B pro žáky 4. - 6. tříd:
  • 2. místo Martin Vodák 5.B,
  • 4.místo tým Legaci Adam Staes, Adam Voldán 4.B,
  • 5. místo Eliška Peterková 5.B,
  • 6. místo Jiří Jindra 5.B.
      Kategorie C pro žáky 7. - 9. tříd:
  • 3. místo tým Eights ve složení Petr Žáček, Petr Šílený, Marek Velát 8.B,
  • 6. místo Jan Benda 8.A a Jan Novotný 8.A,
  • 8. místo Miroslav Švarc ze 7.A,
  • 10. místo Jan Vlk 7.A
Všem soutěžícím, kteří se dostali do celostátního kola, děkujeme za reprezentaci školy a všem, kteří na svých programech pracovali a dokončili je, blahopřejeme.



Vánoční posezení s Baltíkem


foto

      Dne 17.12.2010 se v podvečerních hodinách sešli mladí programátoři spolu se svými rodiči na svátečním posezení s Baltíkem v prostorách školy.
      Účast předčila naše očekávání - své programy přišlo ukázat přes 40 žáků školy převážně z 1. stupně. Musíme poděkovat všem maminkám, které nás zásobily vánočním cukrovím a připravily tak dětem chutné občerstvení v přestávce mezi kategoriemi.
     Rodiče obdrželi hlasovací lístky, na které měli uvést 3 nejhezčí programy v každé kategorii a pomohli tak s výběrem nejlepších programů do celostátního kola.
     Výsledky ankety jsou ZVEŘEJNĚNY ZDE . Soutěžící, jehož program se umístil na 1. místě ve své kategorii, si zajistil postup do celostátního kola. Další postupující programy bude hodnotit porota (kromě těchto programů se budou hodnotit i programy těch žáků, kteří se přehlídky nemohli zúčastnit).
     Chválíme všechny malé programátory, kteří se nebáli a zúčastnili se této přehlídky programů; všichni totiž museli před více než 100 posluchači své programy prezentovat - předvést je a vysvětlit, jak program funguje a co všechno umí.



Vánoce s Baltíkem 2009


budějovický tým  budějovický tým

     Do celostátního kola soutěže v tvůrčím programování jsme letos poslali ve 2 kategoriích celkem 8 programů.
     V kategorii A soutěžii se svými programy: Martin Rameš (5A) s programem Tajemná jeskyně, Jiří Jindra (4B) s programem Sněhové bludiště, Ondřej Vlk (3B) s progamem Skoly na lyžích a tým děvčat ze 4B Lucie Housková a Dominika Vlčková s programem Vánoce a pečení.
      V kategorii B: tým Petr Žáček, Marek Velát, Petr Šílený (7A) s programem Biatlon, tým Robert Kopřiva, Filip Nevšímal, David Mrzena (7B) s programem Snowboarding, Daniel Žahour (9B) s programem Baltíkovy vánoce a Veronika Michalová (9C) s programem Vánoční hra.
Všichni naši soutěžící se dostali do první třetiny v celkových výsledcícha tady je jejich umístění:
Kategorie A:

  • 2. místo - Martin Rameš
  • 3. místo - Jiří Jindra
  • 5. místo - Ondřej Vlk
  • 7. místo - Lucie Housková, Dominika Vlčková
Kategorie B:
  • 2. místo - tým Petr Žáček, Marek Velát, Petr Šílený
  • 3. místo - tým Robert Kopřiva, Filip Nevšímal, David Mrzena
  • 5. místo - Daniel Žahour
  • 6. místo - Vernika Michalová

Letos poprvé postupovalo prvních 5 týmů do kola mezinárodního - za účasti českých, slovenských a polských týmů
Naše týmy byly úspěšné, trochu se promíchalo pořadí z kola celostátního - viz níže
Mezinárodní kolo
Kategorie A

  • 1. místo - Martin Rameš s programem "Tajemná jeskyně"
  • 4. místo - Ondřej Vlk s programem "Skoky na lyžích"
  • 5. místo - Jiří Jindra s programem "Sněhové bludiště"
Kategorie B
  • 2. místo - tým Snow (Robert Votruba, David Mrzena, Filip Nevšímal) s programeme "Snowboarding"
  • 3. místo - tým Legie (Petr Žáček, Marek Velát, Petr Šílený) s programem "Biatlon"
  • 5. místo - Daniel Žahour s programem "Baltíkovy Vánoce 4"
Všechny programy našich soutěžících je možno stáhnout v sekci downlload


Vánoční soutěž 2008 - vyhodnocení



Vyhodnocení našich soutěžících:
Kategorie A (1. stupeň) - 19 soutěžních programů
  • 4. - Tomáš Konečný (5.B) - program Vánoce
  • 5. - Martin Rameš (4.C) - program Výlet
  • 6. - Eva Štanhanzlová, Lukáš Lukáš (3.B) - program Mikuláš
  • 9. - Martin Vodák (3.B) - program Příběh o Vánocích
  • 10. - Jiří Jindra (3.B)- program Vánoční příběh
Kategorie B(2. stupeň) - 10 soutěžních programů
  • 1. - Jiří Zemko (9.B) - program Vánoční mise
  • 3. - Šárka Suchanová (6.B) - program Krasobruslení
  • 7. - Pavel Lískovec (7.B) - program Vánoční projekt
  • 8. - Daniel Žahour (8.B) - program Baltíkovy Vánoce
Kategorie C (program Baltie 4) - 15 soutěžních programů
  • 5. - Michaela Klomfarová (9.B) - program Vánoční projekt
  • 9. - Tomáš Konečný (5.B) - program Sněhuláci
  • 12. - Jan Benda (6.A) - program Svíce
  • 13. - Jiří Zemko (9.B) - program Vánoce
  • 15. - Jiří Pamětický, Veronika Nováková (9.B) - program Vánoce
celkové výsledky soutěže

Vánoční soutěž 2007 - VYHODNOCENÍ



     Celostátní Vánoční soutěž v tvůrčím programování s Baltíkem byla pro naši školu opět velmi úspěšná.
Kategorie A (1. stupeň) (19 soutěžících), žáci naší školy obsadili první 3 místa:

  • 1. Matin Rameš (3.C)
  • 2. Martin Sládek (4.B)
  • 3. Tomáš Konečný (4.B)
  • 9. Jan Vlk, Miroslav Švarc (4.B)
  • 12.Jan Kollarczyk, Tomáš Vítů (5.C)
    Kategorie B(2. stupeň) (18 soutěžících), žáci naší školy obsadili tato místa:
  • 2. místo – Jiří Zemko (8.B),
  • 3. místo – Jan Pavlosek (6.B),
  • 4. místo – David Marhoun (6.B),
  • 5. místo – Bedřich Anderle, Filip Nesládek (6.B)
  • 9. místo – Martin Roub (6.B),
    Kategorie C (program Baltie 4) (11 soutěžících), naši nejúspěšnější:
  • 2.místo – Radim Janda (8.B),
  • 6.místo – Milan Kysela (8.B),
  • 8. místo – Michaela Klomfarová, Veronika Nováková (8.B)
  • 9.místo – Jiří Pamětický (8.B),
  • 11.místo – Jan Poseděl, Tomáš Krigar (8.B), (tento program byl z našich nejlepší, bohužel ale došlo k poškození souborů pravděpodobně meilovou poštou)



Vánoční soutěž 2006 - VYHODNOCENÍ



kategorie A (do 5. tříd)
  • Eliška Hlaváčková (5.B)s programem "Vanoce 3" se umístila na nádherném 2. místě
  • Jan Novotný (4.A)s programem "VESELE VANOCE" se umístil na pěkném 6.- 8. místě z celkem 20 soutěžících

kategorie B (do 9. tříd)
  • Radim Janda (7.B) s programem "svet_vanoc" svou kategorii vyhrál! - 1. místo
  • Jan Poseděl (7.B) s programem "Codename_Zachrana_vanoc" se umístil na vynikajícím 2. místě
  • Jiří Zemko (7.B) s programem "koulovačka" se umístil na krásném 4. místě
  • Tomáš Krigar (7.B) (letošní nováček v programování) se s programem "vanoce" umístil na pěkném 9. místě z celkem 29 soutěžících

BLAHOPŘEJEME!!! Všechny programy je možné stáhnout v sekci Download
Další informace - na stránkách výsledky soutěže Vánoce 2006

Vánoční soutěž 2005


              CENY PRO NEJLEPŠÍ - 1. místa: USB flash disky

Své programy pro soutěž vytvořili a ze školního kola postoupili:


Kategorie B


Kategorie B - soutěžící z 2. stupně základních škol a odpovídajících ročníků gymnázií

v závorce je uvedeno pořadí v celostátáním kole

  • Radim Janda (6.B) - program Mission Kamikadze (5.místo)
mission
  • Jan Poseděl (6.B) - program Bitva o Vánočního kapra (13. místo)
bitva
  • Nikola Kašínová a Tereza Sekyrová (9.A) - program Kožíškov (14. místo)
  • koziskov


    Kategorie A


    Kategorie A - soutěžící z 1. stupně základních škol

    v závorce je uvedeno pořadí v celostátáním kole

    • Václav Krutina (4.B)- program Baltíkovy vánoce (2. místo)
    • Petra Nová a Eliška Hlaváčková (4.B) - Vánoce (3. místo)
    • Josef Nový (4.B) a Jan Novotný (3.A) - COO (6. místo)

    Programy je možné stáhnout v sekci Download.