wz
Baltík v Rožnově

   materiály k výuce


POVLTAVSKÉ SETKÁNÍ BALTÍKŮ 2012


výsledková listina
příběh B3 i B4
zadání B3
zadání B4


Zadání a řešení ze soutěže MLADÝ PROGRAMÁTOR 2011 - všechna kola


Zadání úloh celostátního kola kategorie A,B
Zadání úloh celostátního kola kategorie C,D
regionální kolo
školní kolo B3 1. úloha      školní kolo B3 2. úloha
školní kolo B4 1. úloha     školní kolo B4 2. úloha
školní kolo VISUAL BASIC 1. úloha     školní kolo VISUAL BASIC 2. úloha


Bílina 2012 - výsledky, zadání


VÝSLEDKY
zadání 1. dne
zadání 2. dne


Programy a výsledky ze soutěže Vánoce 2011


výsledky
kategorie A - všechny programy
kategorie B - všechny programy
kategorie C - všechny programy


Strakonice 2011- zadání a výsledky


VÝSLEDKY
zadání 1. den
zadání 2. den


PRAHA 2011


Invasion- Petr Žáček, Robert Votruba, Petr Šílený
Realita - Jan Vlk, Miroslav Švarc, Martin Sládek
Praha - Adam Staes
Urampa - Filip Walisch, Dominik Petrák
Cesta časem - Vojtěch Stanovský, Jan Franěk
Minihry - Jan Zemko
Lukostřelba - Ondřej Vlk
Město - Vladimír Divoký, Vojtěch Divoký


POVLTAVSKÉ SETKÁNÍ BALTÍKŮ 2011


výsledková listina
příběh B3 i B4
zadání B3
zadání B4


Zadání a řešení ze soutěže BALTIE 2011 - všechna kola


Zadání úloh mezinárodního kola kategorie A,B
Zadání úloh mezinárodního kola kategorie C,D
Zadání úloh celostátního kola kategorie A,B
Zadání úloh celostátního kola kategorie C,D
regionální kolo
Řešení úloh mezinárodního kola kategorie A,B
Řešení úloh mezinárodního kola kategorie C,D
Řešení úloh národního kola kategorie A,B
Řešení úloh národního kola kategorie C,D


Bílina 2011 - výsledky, zadání


výsledková listina kaegorie A
výsledková listina kaegorie B
zadání 1. dne
zadání 2. dne


Programy ze soutěže Vánoce 2010


kategorie A
Vavřinec Konečný, Josef Žemlička      Jan Franěk, Vojtěch Stanovský
Kateřina Housková       Monika Kamarýtová
kategorie B
Martin Vodák      Adam Staes, Adam Voldán
Eliška Peterková      Jiří Jindra
kategorie C
Petr Žáček, Petr Šílený, Marek velát      Jan Benda, Jan Novotný
Miroslav Švarc      Jan Vlk


Strakonice 2010- zadání a řešení


výsledková listina
úlohy prvního dne
řešení
banky, se kterými řešení 1. dne funguje
zadání prvního dne
zadání druhého dne


PRAHA 2010


čevrí díra - Petr Žáček, Marek Velát, Petr Šílený
Auta - Robert Votruba, Filip Nevšímal
Stavitel - Jan Vlk, Miroslav Švarc, Martin Sládek
Elixíry - Jan Zemko, Ondřej Vlk
Střelba - Vavřinec Konečný, Jose Žemlička
Pytlák - Vojtěch Stanovský, Jan Franěk


POVLTAVSKÉ SETKÁNÍ BALTÍKŮ 2010 - zadání


výsledková listina
příběh B3 i B4
soutěžní úlohy B3
soutěžní úlohy B4


Zadání ze soutěže BALTÍK 2010 - všechna kola


Zadání úloh mezinárodního kola kategorie A,B
Zadání úloh mezinárodního kola kategorie C,D
Zadání úloh celostátního kola kategorie A,B
Zadání úloh celostátního kola kategorie C,D
Zadání úloh regionálního kola kategorie A,B
Zadání úloh školního kola kategorie A,B
Zadání úloh školního kola kategorie C,D


Zadání ze soutěže Tábor 2010


výsledková listina
zadání


Programy ze soutěže Vánoce 2009


Martin Rameš - Tajemná jeskyně      Jiří Jindra - Sněhové bludiště
Ondřej Vlk -Skoly na lyžích      Lucie Housková a Dominika Vlčková - Vánoce a pečení.
Petr Žáček, Marek Velát, Petr Šílený - Biatlon
Robert Kopřiva, Filip Nevšímal, David Mrzena - Snowboarding
Baltíkovy Vánoce - Daniel Žahour      Veronika Michalová - Vánoční hra      


Strakonice 2009 - zadání a řešení


Zadání 1. dne - příběh o založení Strakonic
Zadání 2. dne
Hodnocení
vzorové řešení      řešení Jan Zemko     řešení Daniel Geisseder      řešení Martin Hájek
řešení Ondřej Vlk     řešení Pavel Štetina     řešení Jan Stuchlý      řešení Daniel Žahour


Zadání a hodnocení ze soutěže Povltavské setkání Baltíků 2009


Zadání 1. dne - příběh o založení Č.Budějovice
Zadání 2. dne - kategorie A i B - programování v Baltíkovi 3
Zadání 2. dne - kategorie C - programování v programu Baltie 4
výsledková listina


Zadání a řešení ze soutěže BALTÍK 2009 - všechna kola


Zadání úloh školního kola kategorie A,B
Zadání úloh školního kola kategorie C
Zadání úloh regionálního kola kategorie A,B
Zadání úloh celostátního kategorie C
Zadání úloh celostátního kola kategorie A,B
možné řešení celostátního kola
Zadání úloh mezinárodního kategorie C
Zadání úloh mezinárodního kola kategorie A,B


Programy ze závěrečné prezentace dětí 22.6.2009


všechny programy ke stažení


Zadání a řešení ze soutěže Tábor 2009


zadání prvního dne

řešení - Jiří Jindra
řešení - Martin Vodák
řešení - Martin Hájek
řešení - Daniel Žahour
řešení - Bedřich Anderle


Bílina 2009 - zadání


výsledková listina kategorie A - 2. den
výsledková listina kategorie B - 2. den
zadání příběhu B3      soutěžní úlohy - 2. den
mpžné řešení


Programy ze soutěže Vánoce 2008


Vánoce - Tomáš Konečný      Výlet - Martin Rameš
Mikuláš- Eva Štanhanzlová, Lukáš Trnka      Příběh o Vánocích - Martin Vodák
Vánoční příběh - Jiří Jindra      Vánoční mise - Jiří Zemko
Krasobruslení - Šárka Suchanová      Vánoční projekt - Pavel Lískovec
Baltíkovy Vánoce - Daniel Žahour      Vánoční projekt - Michaela Klomfarová
Snehuláci - Tomáš Konečný      Svíce- Jan Benda
Vánoce - Jiří Zemko      Vánoce - Jiří Pamětický, Veronika Nováková


Strakonice 2008 - zadání, řešení


výsledková listina
soutěžní úlohy B3
soutěžní úlohy B4
zadání příběhu B3
zadání příběhu B4
řešení Jiří Jindra        řešení Martin Vodák
řešení Pavel Lískovec       řešení Daniel Žahour
řešení Tomáš Konečný        řešení Veronika Nováková, Michaela Klomfarová
vzorové řešení       vzorové řešení - příběh B3


Programy ze soutěže Creativ Baltie 2008


minihry- autor Tomáš Konečný, Jan Vlk
soubor her- autor Miroslav Švarc, Vojtěch Racek


POVLTAVSKÉ SETKÁNÍ BALTÍKŮ 2008 - zadání


výsledková listina
příběh B3 i B4
soutěžní úlohy B3
soutěžní úlohy B4


Zadání a řešení ze soutěže BALTÍK 2008 - všechna kola


Zadání úloh školního kola kategorie A,B
Zadání úloh školního kola kategorie C
Zadání úloh regionálního kola kategorie A,B
Zadání úloh regionálního kola kategorie C
Vzorová řešení regionálního kola
Zadání úloh celostátního kola kategorie A,B
Zadání úloh celostátního kategorie C
Všechna řešení celostátního kola - práce žáků
Zadání úloh mezinárodního kategorie A,B
Zadání úloh mezinárodního kola kategorie C
Řešení kategorie A - mezinárodní kolo - práce žáků
Řešení kategorie B - mezinárodní kolo -práce žáků
Řešení kategorie C - mezinárodní kolo -práce žáků

Programy ze soutěže Baltík Ekolog


Cleaner - autor Radim Janda
Sbírání odpadků - autor Tomáš Konečný
Ekolog - autor Josef Nový


Zadání a řešení všech programů - Bílina 2008


možné řešení   výsledky
Zadání úloh prvního dne   Zadání úloh druhého dne


Programy ze soutěže Creativ Baltie 2007


Games- autor Tomáš Konečný, Vojtěch Racek


Programy ze soutěže Vánoce 2007


Zima - Martin Rameš
Malá vánoční hra - Martin Sládek
Vánoce - Tomáš Konečný
Vánoční hra - Jan Vlk, Miroslav Švarc
Santa naděluje - Jan Kollarczyk, Tomáš Vítů
Dárky - Jiří Zemko
Marry Christmas - Jan Pavlosek
Vánoční soutěž - David Marhoun
Hokejisti - Bedřich Anderle, Filip Nesládek
Bruslení - Martin Roub
Vánoční automat - Radim Janda
Vánoční párty - Milan Kysela
Vánoce - Jiří Pamětický
Vánoční motiv - Michaela Klomfarová, Veronika Nováková
Projekt Vesnice - Jan Poseděl, Tomáš Krigar


Vánoční soutěž ve Strakonicích 2007


Zadání
Výsledková listina


Programy ze soutěže B+B 2007


Klávesy- autor Tomáš Konečný, Vojtěch Racek
Superzemě - autor Jiží Zemko
Tests - autor Radim Janda
Kočkovité šelmy - autor Jan Pavlosek


Programy z prázdninové soutěže 2007


Pacman - autor Tomáš Konečný
Hledač min - autor Vojtěch Racek
Baltíkovy fobie - autor Radim Janda
Hra - autor Daniel Žahour
Hra - v programu B4 - autor Lenka Zdrhová


Zadání a řešení ze soutěže POVLTAVSKÉ SETKÁNÍ BALTÍKŮ 2007


Zadání úloh PRVNÍHO DNE
Zadání úloh druhého DNE
výsledková listina
řešení - Jan Novotný    řešení - Tomáš Konečný
řešení - Žeňa Bogdanovič    řešení - Vojtěch Racek
řešení - Šárka Suchanová    řešení - Martin Rameš
řešení - Martin Sládek    řešení - Jan Vozáry
řešení - Lenka Jakešová    řešení vítězné


Zadání a řešení ze soutěže BALTÍK 2007 - celostátní kolo


Zadání úloh celostátního kola kategorie A,B
Zadání úloh celostátního kola kategorie C
řešení - Konečný, Racek    řešení - Pavlosek, Manh Duong     řešení - Bogdanovič
řešení - Janda    řešení - Zemko
řešení - Poseděl, Krigar    řešení - Macků, Nováková. Lukšová     řešení - Pamětický, Kysela



Některá řešení ze soutěže Tábor 2007


řešení - Jiří Zemko

řešení - Jan Poseděl

řešení - Petr Šedivý

řešení - Petr Fošum

řešení - Jan Kollarczyk


Zadání a řešení ze soutěže BALTÍK 2007 - region


Řešení všech soutěžních úloh

Zadání úloh regionálního kola

Zadání úloh domácího kola A,B

Zadání úloh domácího kola C


Zadání a řešení všech programů - Bílina 2007


Řešení všech soutěžních úloh

Zadání úloh prvního i druhého dne     možné řešení


Programy ze soutěže Vánoce 2006


svet_vanoc - Radim Janda
Codename_Zachrana_vanoc - Jan Poseděl
koulovačka - Jiří Zemko
vanoce- Tomáš Krigar
vanoce3 - Eliška Hlaváčková
vesele vanoce - Jan Novotný


Programy ze soutěže Strakonice 2006


úlohy - Jevgenij Bogdanovich
úlohy - Jan Graman
úlohy - Václav Krutina
úlohy - Kien Manh Duong
úlohy - Jan Novotný
úlohy - Jan Vlk


Programy ze soutěže B+B 2006


Zakletá princezna
Castle_age_II_Last_Hope
Pevnost v nesnáczích
Old_island
koncert


Programy z prázdninové soutěže 2006


Hra
Alenka v říši divů
Magnety
Tajemná hrobka
Matematika


Zadání úloh ze soutěže Povltavské setkání Baltíků 2006


1. část úkolů
2. část úkolů
výsledková listina
zazipované soutěžní úlohy z prvního dne
zazipované soutěžní úlohy z druhého dne


Zadání úloh pro mezinárodní programovací soutěž 2006


zazipované úlohy domácího kola
úlohy domácího ve formátu MS Word
úlohy mezinárodního kola
zazipované řešení týmu Superborci z kategorie A
zazipované řešení týmu KoW z kategorie B


Programy z Vánoční soutěže 2005


Baltíkovy vánoce 2005
Vánoce
COO
Mission Kamikadze
Bitva o vánočního kapra
Kožíškov


Programy z Mezinárodní tvůrčí soutěže B+B 2005


Zakletá princezna
Castle age
Perzie


Úlohy z mezinárodní programovací soutěže 2005


školní kolo
celostátní kolo
mezinárodní kolo